طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

به QMSDPخوش آمدید | تلفن تماس : 09127190766 | ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

ویژگی تصویر

مشاوره ایزو | اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت | پیشگامان توسعه سیستم مدیریت کیفیت QMSDP

  /  Quality Management System   /  استاندارد جدید سیستم مدیریت برای سازمان های آموزشی

استاندارد جدید سیستم مدیریت برای سازمان های آموزشی

آموزش فقط یک حق بنیادی نیست،بلکه یک بخش اساسی از جامعه است. بنابراین، چگونگی کیفیت ارائه دهندگان خدمات آموزشی،یک نگرانی همگانیست .اگر آنها لزوما نتوانند نتایج را تضمین کنند، بسیاری از موسسات آموزشی هستند که می توانند یادگیری را جذاب جلوه دهند و اطمینان حاصل کنند که دانشجویان به آن سطح کیفیتی که انتظار دارند،خواهند رسید. یک استاندارد جدید برای کمک به آنها در انجام این کار درحال ایجاد است و به تازگی به یک مرحله منتقدانه رسیده است.

اگر یک سازمان آموزشی هیچوقت نتواند موفقیت دانش آموزان خود را تضمین کند،راههایی وجود دارد که بتواند به طور موثر به نیازهای آنها پاسخ دهد و به نتایج بهتر یادگیری کمک کند. #ISO21001 – الزامات سیستم های مدیریت برای سازمان های آموزشی – با راهنمای استفاده ، یک استاندارد سیستم مدیریت است که تا حدودی با ISO9001: 2015 برای سیستم های مدیریت کیفیت مطابقت دارد. این استاندارد یک ابزار مدیریت مشترک برای سازمان های آموزشی است که هدف آن بهبود فرایندها ، رسیدگی به نیازها و برآورده کردن انتظارات کسانی است که از خدمات خود استفاده می کنند.

این استاندارد در آینده نیز به ارائه دهندگان آموزش و پرورش کمک می کند تا فعالیت های خود را به طور موثر با ماموریت و بینش خود هماهنگ کنند و یادگیری شخصی تری داشته باشند.

این استاندارد ، به تازگی به مرحله پیش نویس استاندارد بین المللی (DIS) رسیده است، به این معنی است که طرفین ذینفع می توانند نظرات خود را در مورد پیش نویس ارائه دهند که در اوایل سال آینده و قبل از انتشار،به عنوان یک استاندارد در نظر گرفته خواهد شد.

‏21001 ISO، طوری تعبیه شده است که برای انواع ارائه دهندگان آموزشی، از مهد کودک و آموزش عالی گرفته تا مراکز آموزش حرفه ای و خدمات یادگیری الکترونیکی، مفید می باشد.

Ref: ISO website

مشاور ، مدرس و سرممیز بین المللی سیستم مدیریت کیفیت

ارسال یک نظر

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور